Firmamız 2004 yılında “Aktif Kozmetik” adı altında ticari faaliyetine başlamış olup, kendisini ilk kurulduğu günden itibaren yenileyen, geliştiren ve bulunduğu sektöre yenilikler kazandıran örnek bir firma olmuş, kendisi ve ekibi ile kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Aktif kozmetik sizlerden almış olduğu bu güveni ve başarıyı bir adım daha ileri götürmek adına 2008 yılında “Aktifim Kozmetik Kuaför Malzemeleri . Dış Tic. Ltd. Şti.” adıyla ticari olarak faaliyete geçmiştir. Bünyemizde “P&G Clairol Professional” in İç Anadolu ve Batı Karadeniz distribütörlüğünü 5 yıldan sonra Yunsey Professional Türkiye Distribütörlüğünü ve ithalatını yapmaktayız. Bayan kuaför ve güzellik salonlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan aynı zamanda “Eğitim ve Lojistik destek veren” uzman personel ve güvenilir yapımızla her zaman yanınızda olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Mutlu, sağlıklı ve bol kazançlı günlerde beraber olmak dileğiyle

 

 

 

 
 
Red bottoms sneakers wedding boots replica discounts best Celine bags crossbody phantom replica discounts real Prada purse wallets backpack sale cheap price Christian louboutin sandals boots heels outlet discounts best Christian louboutin shoes sneakers sandals sale discounts official Canada goose kids hats parka outlet replica price Canada goose toronto trillium parka womens outlet fake price Canada goose vest hats kensington parka cheap replica official Hermes birkin belt evelyne sale shop best Prada messenger womens purse replica discounts fake Yves saint laurent shoulder purse clutch replica cheap best Celine bags handbags micro outlet fake authentic Red bottoms pumps shoes sneakers cheap store authentic Prada womens clutches shoulder outlet cheap price Yves saint laurent crossbody purse handbags replica fake 2015 Hermes men purse belt outlet fake price Hermes bags belt handbags sale store real
canada goose outlet canada goose outlet canada goose outlet
canada goose outlet canada goose outlet canada goose outlet